دانشگاه نسل سوم- اخبار پایگاه
دکتر کوهپایه زاده: دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان آکادمی در خدمت شرکت های استارت آپ است

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۲۷ | 
رییس دانشگاه در برنامه افتتاحیه رویداد THL : دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان آکادمی در خدمت شرکت های استارت آپ است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : دکتر کوهپایه زاده؛ رییس دانشگاه در برنامه افتتاحیه رویداد THL مورخ 27 مردادماه ، حضور یافت و عنوان داشت: ما مفتخریم که در این همایش ویژه میزبان شما هستیم.
وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران ، حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم را جزء اهداف استراتژیک خود قرار داده و فعالیت های خود را به این سمت سوق می دهد.
دکتر کوهپایه زاده اظهار کرد: تلاش می کنیم تا نقش موثری را در زیست بوم فناوری داشته باشیم و شرایط مناسبی را فراهم آوریم تا افراد خلاق و نوآور در حوزه سلامت فعالیت نمایند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران تصریح کرد: با توجه به اینکه خیلی از محصولات دانش بنیان تولید شده داخلی در مراکز درمانی استفاده می گردد، از این نظر باید بستر سازی نماییم و با کمک استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان، ایده های خلاق را به تفکرات علمی تبدیل نماییم .
دکتر کوهپایه زاده خاطر نشان کرد: ما وظیفه داریم به عنوان آکادمی در خدمت شرکت های استارت آپ باشیم. 
وی افزود: توجه به رویکرد فناورانه در شرایط فعلی کشور  احساس می شود، باید این فرصت را غنیمت بدانیم و با تمام توان از استارت آپ ها حمایت نماییم تا شاهد تجاری سازی محصولات دانش بنیان در حوزه سلامت دیجیتال باشیم.
گفتنی است در راستای حرکت به سوی زیست بوم خلاق و نوآور ، رویداد THL  و رونمایی از چند طرح ملی حوزه  سلامت دیجیتال  در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
تهیه خبر : رهنورد
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه نسل سوم:
http://iums.ac.ir/find.php?item=360.35029.88246.fa
برگشت به اصل مطلب